KontaktNapište námFacebook češtinaEnglish

Elektronická objednávka s nabídkovými listy

Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé, vážení pedagogové,

dostáváte do rukou nabídku Divadla Alfa Plzeň pro sezónu 2017/2018. V nadcházejícím školním roce zde najdete 5 zbrusu nových inscenací a díla nedávná či starší, která patří do zlatého fondu našeho repertoáru. Mužete se těšit na představení pro všechny věkové adresy, na pohádky klasické a současné, dobrodružné příběhy nebo na dramatické úpravy velkých českých i světových literárních děl.

Návštěva divadla je silným kulturním zážitkem a patří k základní společenské výbavě současného (malého i velkého) člověka. Kromě kultivace, kterou návšteva kulturní instituce prináší, využijete divadelní představení při výuce českého jazyka, společenských věd nebo výtvarné výchovy. Ostatně, do divadla nám posíláte obrázky z představení. Moc za ně děkujeme a prosíme, posílejte je dál! Dekujeme také za reakce na představení, třeba z diskusí s žáky a se studenty.

Návštěvu Alfy mužete rozšírit o prohlídku divadelního zákulisí. Postojíte na divadelních prknech, tedy na jevišti, podíváte se do míst, kde se herci připravují na výstupy a také do divadelních dílen, kde vznikají scény navržené předními českými scénografy.

Pokud plánujete výlet do krajského města, potěší vás naše nabídka projektu Školní výlet. V balíčku si k představení Divadla Alfa mužete vybrat návštevu dalších plzeňských institucí: Pivovarského muzea, Plzeňského podzemí, Muzea loutek nebo Zoologické zahrady. Vám, kteří to máte do divadla dále, rádi zprostředkujeme dopravu autobusem. Kromě toho nabízíme také společně se Západočeským muzeem atraktivní dvojprogram: inscenaci „Cesta do středu Země (sopouchem
Milešovky)“ a navazující interaktivní muzejní projekt „Paleontologie naživo“.

Jak vidíte, naše nabídka je ruznorodá - a ceny vstupného zustávají na stejné úrovni. A nezapomeňte, že hodinu před představením a hodinu po představení platí vstupenka do Divadla Alfa jako jízdenka v MHD.

Objednávku představení pro školní rok 2017/2018 prosím odešlete k rukám paní Jarmily Kašparové (378 038 464, 602 778 828, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Představení mužete samozřejmě objednávat i během celého školního roku.

Vážení pedagogové, přejeme Vám úspešný školní rok 2017/2018 a těšíme se na vaši návštevu a setkání v hledišti Divadla Alfa.


Se srdecným pozdravem


Jakub Hora,
ředitel Divadla Alfa, Plzen

Elektronickou objednávku stáhnout zde