KontaktNapište námFacebook češtinaEnglish

Obrázek
Ivan Nesveda

Studio ALFA DOLE

„KDE? se vzala, TU! se vzala…pohádka“

od6 Inscenace je určena divákům
> 6 let

„Kde prosím pokračuje prohlídka?“
„DOLE ve studiu, prosím.“
„A kde se můžou děti nasvačit?“
„Taky DOLE.“
„A kde si můžou děti dojít na WC?“
„Jistěže DOLE!“
„A kde se zašívá ten váš pan výtvarník?“
„Kde jinde než…DOLEÉ!!!“

Edukativní program STUDIA alfa DOLE v „podschodí“ Divadla Alfa „Kde se vzala, tu se vzala pohádka“, rozšiřuje již stávající „Pozvánku do světa za oponou“, kterou pro diváky, bezprostředně v návaznosti na dopolední představení, v sále Divadla Alfa, moderují zkušení herci našeho divadla. V útulném prostoru STUDIA alfa DOLE, cca pro 60 osob, který je až po strop naplněný loutkami, divadelními kostýmy, maskami a nejrůznějšími, často prapodivnými rekvizitami, Vás očekává výtvarník Divadla Alfa pan Ivan Nesveda. Ten Vám, a zejména pak malým divákům, názorně poodhalí mnohé z tajů loutkářské profese a především představí práci uměleckého ateliéru Divadla Alfa, kde již po desítky let působí.

Povídání a „podívání“ se bude točit okolo toho:
— jaké další profese, kromě herců, se v našem divadle na realizaci inscenace podílejí
— jak se z obrázků stane „pohádka“… nebo také
— kam, a jestli vůbec, chodí loutky do důchodu.

Lze objednat po předchozí domluvě pro MŠ, ZŠ, SŠ,VŠ, Univerzity třetího věku, školní družiny a zájmová sdružení; v prvé řadě však pro návštěvníky představení Divadla ALFA a pro organizované skupiny.
Délka programu je cca 45 minut v závislosti na věku a zájmu diváků. Konkrétní odborné zaměření a rozsah programu lze i předem domluvit (viz dole).

Prostor studia, kam je vstup přímo z Rokycanské ulice (třídy), je samozřejmě vybaven WC, a je zde možnost s dětmi jak posvačit, tak i vyčkat na sjednaný odvoz.

Stáhnout přílohy:

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Hodnocení
(1 Hlasovat)