KontaktNapište námFacebook češtinaEnglish

Obrázek
Šimon Olivětín, Tomáš Procházka

Detektiv Dudek

„No to mi teda řekněte, na co teď ten film natočíme, když si Liška vybila mobil?“

Režie Tomáš Procházka
Výprava Mikoláš Zika, malba portálu: Vojta Horálek
Dramaturgie Petra Kosová
Hudba Vojtěch Procházka. Hudbu nahrál Ondřej Ježek ve Studiu Jámor. Mix a mastering: Tomáš Procházka. Hrají: Vojtěch Procházka - harmonium, syntezátor; Jiří Genrt – tuba; Marcel Bárta - klarinet, alt saxofon; Jan Jirucha - baskřídlovka, pozoun; Petr Holub - bicí nástroje; Petr Harmáček - křídlovka, trubka.
Hrají Bob Holý, Josef Jelínek, Blanka Josephová-Luňáková, Radka Mašková, Lenka Lupínková
Délka představení 60 min.
Premiéra Česká premiéra
pondělí, 05 říjen 2020
od5 Inscenace je určena divákům
> 5 let

Zajíc, Liška, Muflon a jejich sousedé žijí pospolu v lese. Žije tam i detektiv Dudek - další z řady charismatických českých tradičních zvířátek, která vždy tak plně zaplavovala srdce českých školáků. V tomto smyslu navazuje na své starší předchůdce představované zejména kocourem Mikešem a mravencem Ferdou.

Svět zvířátek je světem našich dětí, s hudbou, mátovou limonádou, klubovnou, kapelou, chytrým telefonem a natáčením veselého videa pro kamarády. Příběh, v němž i žába může být opicí a nakonec každý tím, čím si přeje. Příběh, který poodhalí některá tajemství. Co všechno ví starý Sumec v lesním rybníčku? Chodí neštěstí jenom po horách a po lidech, nebo i po lesní zvěři? Co vypátrá Dudek? Jakou hudbu má vysoká i nízká nejraději? A bude karneval? Přijďte se podívat do Divadla Alfa!

Tvůrčí spojení autora Šimona Olivětína a režiséra Tomáše Procházky si Divadlo Alfa vyzkoušelo v úspěšné inscenaci „Cesta do středu Země (sopouchem Milešovky)“ (premiéra 2016). S „Detektivem Dudkem“ jsme se vydali na další společné dobrodružství.

Stáhnout přílohy:

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Hodnocení
(10 hlasů)