KontaktNapište námFacebookčeštinaEnglish
sp--24-INV

Obrázek
Vít Peřina, Tomáš Dvořák, Ivan Nesveda

POZOR, ZORRO!

Maskovaný předchůdce dnešních superhrdinů, Zorro mstitel, poprvé v loutkové akci!

Režie Tomáš Dvořák
Výprava Ivan Nesveda
Dramaturgie Vít Peřina, Petra Kosová
Hudba Vratislav Šrámek
Hrají Andrea Ballayová, Radka Mašková, Martin Sádlo Bartůšek, Petr Borovský, Martina J. Hartmannová, Tomáš Jereš, Robert Kroupar, Vlastimil Vorda, Petr Vydarený
Délka představení 50 min.
Premiéra Česká premiéra
pondělí, 16 prosinec 2019
od6 Inscenace je určena divákům
> 6 let

Divadlo Alfa pokračuje ve spanilé hrdinské loutkářské jízdě! Po Jamesi Blondovi a hvězdách americké grotesky přichází další titul plný loutkových kouzel! Tentokrát zaměstná kolem osmi desítek loutek a bude znít v rytmu živé hudby mexických mariachi. A kdo to bude tentokrát?

Prapředek maskovaných superhrdinů, Zorro mstitel, znovu v akci! Ochrání muž s černou maskou vesničany před útiskem padoušského mocipána? Získá si přitom srdce spanilé Lolity? A kdo se vlastně skrývá pod maskou Zorra?

Dobrodružná loutková komedie s minimem slov, ale zato spoustou akce a živé muziky. Tvůrci inscenace – liberecký dramaturg a dramatik Vít Peřina a režisér Divadla Alfa Tomáš Dvořák - se volně inspirovali knihou Johnstona Mc Culleyho The Mark of Zorro a jejími filmovými zpracováními, především stejnojmenným filmem z roku 1920 s Douglasem Fairbanksem v hlavní roli.

Stáhnout přílohy:

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Hodnocení
(51 hlasů)