KontaktNapište námFacebookčeštinaEnglish
sp--24-INV

Obrázek
Ivan Nesveda

Studio ALFA DOLE

VIZITKA Divadla Alfa

od3 Inscenace je určena divákům
> 3 let

Povídání a “podívání” se bude točit okolo toho:

• jaké další profese, kromě herců, se v našem divadle na realizaci inscenací podílejí
• jak se stane, že se stane, z obrázků „pohádka“
• kam, a jestli vůbec, chodí loutky do důchodu
• co by malé či velké diváky mohlo zajímat ze světa za oponou

 

Na edukativní pořad VIZITKA Divadla Alfa vás zveme do STUDIA alfa DOLE v „podschodí“ Divadla Alfa. Tento komorní prostor cca pro 65 osob je až po strop naplněný loutkami, divadelními kostýmy, maskami i nejrůznějšími, často prapodivnými rekvizitami, a zde vás očekává emeritní výtvarník DivadlaAlfa pan Ivan Nesveda. Ten vám názorně poodhalí mnohé ze skoro šedesátileté historie Divadla Alfa, z tajů loutkářské profese, a především pak představí práci uměleckého ateliéru Divadla Alfa, kde po desítky let působil.


Konkrétní odborné zaměření a rozsah pořadu lze, v závislosti na věku a konkrétním zájmu diváků, domluvit předem.

Na pořad Ivan Nesveda: VIZITKA Divadla Alfa pak volně navazuje unikátní interaktivní expozice Divadla Alfa Ivan Nesveda: NIKDY V KLIDU!, kterou najdete v Muzeu loutek ZMP na nám. Republiky v Plzni.


Lze objednat po předchozí domluvě pro MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, Univerzity třetího věku, školní družiny, příměstské tábory, profesní organizace, turistické skupiny a zájmová sdružení; v prvé řadě však pro návštěvníky představení Divadla ALFA a pro organizované skupiny. Program STUDIA alfa DOLE mohou využít i návštěvníci se zdravotním postižením, zejména pak nevidomí a slabozrací, kteří se mohou na základě hmatového prožitku seznámit s  nejrůznějšími druhy a typy loutek, kostýmů, či rekvizit. Prostor STUDIA alfa DOLE, kam je bezbariérový vstup přímo z Rokycanské ulice, je samozřejmě vybaven WC, a pro návštěvníky je zde možnost vyčkat na sjednaný  odvoz. Jednotlivé vstupné je 20 Kč a délka pořadu je cca 45 minut.

Těšíme se na Vás, a pokud budete potřebovat jakékoli další informace, obraťte se prosím na obchodní oddělení Divadla ALFA Plzeň - telefon: 378 038 479, 378 038 464, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.divadloalfa.cz

Stáhnout přílohy:

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Hodnocení
(4 hlasů)